Kategorie:

Jaki garnitur wybrać – szyty czy na miarę?

Avatar
Opublikowane przez Ksawery

Po kupnie garnituru zazwyczaj spodziewamy się, iż będzie on służył nam przez parę sezonów. Jest to ubiór, który kosztuje dość dużo, dlatego mamy w stosunku do niego niemałe oczekiwania. Garnitur musi się odpowiednio przedstawiać i dobrze układać się naszym ciele. Tak więc warto pomysleć nad wyborem garnituru na miarę.

Jak przebiega proces szycia garniturów na miarę?

Garnitur szyty na miarę to wieloetapowy proces, na jaki składa się współpraca krawca i klienta. Aby efekt ostateczny był zgodny z przewidywaniami klienta, powinien on konkretnie omówić z krawcem własne oczekiwania. Garnitur szyty na miarę znacznie odróżnia się swą jakością od tych dostępnych w sklepach. Nie tylko pozwala na dopasowanie kroju do wszystkich sylwetek, ale daje także szersze alternatywy w kwestii selekcji tkaniny. Miejmy na uwadze, że gustowny garnitur nie powinien być uszyty z sztucznego materiału. Najlepsza jest tkanina z wełny, która jest dobra na wszystkie pory roku. Zależnie od wydarzenia oraz przeznaczenia garnituru masz możliwość wybrać przeróżne wzory i kroje.

Garnitur szyty na miarę Katowice – dlaczego warto?

Garnitur na miarę to dobry wybór, bowiem w garniturze pragniemy poczuć się wyjątkowo i prezentować się doskonale. Garnitur szyty na miarę przez to, że jest skrojony idealnie do naszej sylwetki, będzie fantastycznie wyglądał na każdym. Kiedy chcemy prezentować się poważnie i gustownie nie możemy pozwolić sobie na garnitur, który jest za ciasny lub za duży. Specjalista zbierając drobiazgowe wymiary i znając się na konstrukcji garniturów pozwoli nam idealnie poczuć się w uszytym przez niego garniturze. 

Artykuł na podstawie informacji ze strony: sklep.alhen.pl – garnitury na miarę