Kategorie:

Jak szukać mocy wewnątrz swojego ducha?

Avatar
Opublikowane przez Ksawery

W dzisiejszych czasach towarzyszy nam permanentny pęd. W obliczu zewsząd pojawiających się stymulantów, często zapominamy o mentalnej strefie naszego życia. Coraz częściej brak nam czasu na refleksję, spokojny oddech. Prowadzi to do przytłaczającego stresu i może być przyczyną chorób psychicznych.

Naszym zadaniem jako ludzi jest poszukiwanie punktów, które mogą dać ukojenie i chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych rozterkach. Pomagają w tym podróże, medytacja, odpowiedni wgląd wewnątrz swojej duszy. Miejsca mocy w Indiach są dla przykładu często poszukiwanym odpoczynkiem od zgiełku świata.

Czym są czakramy ziemi i jakie mają znaczenie dla naszej(go) postrzegania? Gdzie znaleźć miejsca mocy w Indiach i jak je wykorzystać dla swoich potrzeb?

Jak działają czakramy ziemi?

Według wierzeń czakry w ludzkim ciele pełnią funkcję centrów energetycznych. Wszelkie nasze zachowania czy idee mają na nie wpływ. Człowiek z otwartymi czakrami, które umiejscowione są wzdłuż kręgosłupa, charakteryzuje się witalnością.

Zakłócone czakry mogą być z kolei przyczyną chorób i złego samopoczucia. Dlatego tak ważne jest by regularnie zaglądać w głąb swojej duszy i poszukiwać tam spokoju.

Zaburzona czakra może być otwierana na różne sposoby. Można jej szukać poprzez intensywne skupianie uwagi czy właściwą dietę. Warto wiedzieć, że na Ziemii istnieją miejsca mocy w Indiach, które cechują się dużym ładunkiem energetycznym. Określa się je mianem czakramów ziemi. Pozwalają one zregenerować moc i nadać życiu korzystny bieg.

Naturalne pole energetyczne, które przejawiają miejsca mocy w Indiach mają niebagatelny wpływ na działanie całej ludzkości. Pozwalają one utrzymywać balans. W ludzkim wnętrzu czakry występują wzdłuż kręgosłupa, w świecie wygląda to nieco bardziej rozległe – można znaleźć aż 156 punktów czakralnych. Gdzie je znaleźć?

Gdzie szukać czakramów ziemi?

Czasem w poszukiwaniu mentalnej równowagi trzeba przebyć długą drogę. Czakramy Ziemi są rozrzucone geograficznie – miejsca mocy w Indiach czy w Polsce występują i chętni bez kłopotu je odkryją.

Przykładowo radiesteci mówią o Jasnej Górze w Częstochowie i wzgórzu wawelskim w Krakowie jako o takich miejscach. Zgodnie z twierdzeniem miejsca mocy połączone są podążającą wzdłuż nich linią energetyczną.

Wizyta w takich miejscach wpływa pozytywnie na samopoczucie Pozwala również rozwijać potencjał duchowy i dzięki temu odkrywać samego siebie. Istnieją także dowody świadczące o leczniczym wpływie, jaki niosą miejsca mocy w Indiach i nie tylko.

Będąc w takim miejscu warto poświęcić się medytacji. Zazwyczaj są to punkty otoczone przez naturę, zatem poczucie pojednania z nią może wskoczyć na jeszcze wyższy poziom.

Jak szukać mocy wewnątrz swojej duszy?

Miejsca mocy w Indiach i nie tylko wspomagają odkrywanie swojego jestestwa. Jest to niezwykle ważne w zdominowanym przez technologię i zgiełk świecie. Medytacja i odkrywanie swojej własnej duszy pozwala nie zwariować i zachować na powierzchni prawdziwe wartości.

Bez wątpienia odwiedzając czakramy Ziemi i poszukując ich łatwiej będzie nam otworzyć naszą czakrę. Dzięki takim aktywnościom możemy być bardziej wydajni, szczęśliwsi i zdrowsi.
Powiedzenie mówi: “w zdrowym ciele – zdrowy duch”. Warto jednak być świadomym, że odwrócenie tej sentencji też jest niezwykle trafne: “zdrowy duch to zdrowe ciało”.